Lanner

معرفی شرکت Lanner

Lanner Electronics Inc. (TAIEX 6245) یکی از معتبرترین ارائه دهنده های سخت افزاری در زمینه طراحی، مهندسی و خدمات تولیدی برای لوازم شبکه پیشرفته و رایانه های صنعتی  قدرتمند است. Lanner پلت فرم های محاسباتی قابل اعتماد و قابل تنظیم با کیفیت وعملکرد بالا را فراهم میکند. امروزه Lanner دارای نیروی انسانی بزرگ و پویا با بیش از 900 کارمند با تجربه در سراسر جهان با دفاتر مرکزی در تایپه، تایوان و شرکت های تابعه در ایالات متحده، کانادا و چین می باشد.


متخصص ارتباطات شبکه

Lanner بیش از دو دهه است که در صنعت امنیت اطلاعات که با سرعت نیز در حال رشد است به ارایه خدمت مشغول است و امروزه پیشرو درارائه سخت افزار در این صنعت است. طبق نشریه معتبر 2013 Gartner Magad Quadrants  46 شرکت مرتبط در زمینه فایروال شبکه های سازمانی، UTM، LANهای سیمی و بی سیم، بهینه سازی WAN و تحویل اپلیکیشن ها ، 46 شرکت فعالیت دارند که 39% از این 46 شرکت، از سخت افزارهای ساخته شده توسط Lanner استفاده می کنند. Lanner  در سال 2011 به یک نقطه عطف مهم رسید و آن حمل اولین دستگاه میلیون دلاری بود.  بزرگترین برتری  ارایه شده  برای دستگاه شبکه Lanner  طراحی پلت فرم با بالاترین کیفیت در صنعت است.

Lanner  دستگاه های شبکه ی سفارشی شده را توسط یک فرایند تولید مدیریت شده برای برنامه های کاربردی مشتریان به لطف خدمات و طراحی منحصر بفرد داخلی، پوشش رنگ شاسی، ارتفاع، پورت های مدولار یا ثابت، BIOS، IPMI، کارت های شتاب (acceleration cards)، گواهینامه های ویژه و خطوط اتصال I / O اضافی خلق میکند.  مفهوم طراحی واحد تشکیل دهنده در Lanner می تواند تمام نیازهای شما را برآورده کند.

شریک قابل اعتماد شما برای راه حل هایIOT  
سیستم های جاسازی شده  (embedded) اینترنت اشیای  Lanner با بسیاری از مشخصات و تنظیمات مورد نیاز تقریباً تمامی بازارهای عمودی(vertical market)  مطابقت دارد. شما هم اکنون می توانید پلت فرم های سخت افزاری خود را که به طور خاص برای طیف گسترده ای از برنامه های صنعتی و تجاری مانند علامت های دیجیتال، امنیت فیزیکی، اتوماسیون صنعتی، نظارت و کنترل خودرو، ارتباطات برق و انرژی طراحی و ساخته شده اند را بیابید. این جعبه هایPC قابل اعتماد و جاسازی شده توانمند نه تنها به مشتریان و شرکای ما کمک می کنند تا تلاش های وهزینه های توسعه را کاهش دهند، بلکه تقاضا برای راه حل های هوشمندانه تر در زمینه ی IoT را نیز فراهم می آورد.